• +90 216 606 3 CHP(247)
  • bilgi@chpgenc.com
  • 09:00-22:00

Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde AKP bayrakları astılar

AKP Çanakkale İl Başkanlığının 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününde şehrin çeşitli noktalarına parti bayrakları asması tepki çekti.
18 MART SİYASET ÜSTÜ BİR TARİHTİR
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğanın Çanakkale ziyareti öncesinde, AKP İl Başkanlığı şehrin çeşitli noktalarına parti bayrakları astı.
Duruma sosyal medyadan tepki gösteren İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, AK Parti Çanakkale İl Başkanlığının 18 Mart Çanakkale Zaferimizin yıl dönümünde şehrimizin çeşitli noktalarına milletvekilleri ile birlikte AK Parti bayrakları astığını üzülerek öğrendik. 18 Mart siyaset üstü bir tarihtir. 18 Mart herkesin bayramıdır. Kınıyoruz ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
AKPli vekil Jülide İskenderoğluda,18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi törenlerimiz ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Çanakkale’mizi ziyaretleri öncesi, gece şehrimizi bayraklarla donatan gençlerimizi, İl Başkanımız Naim Makas ve Gençlik Kolları Başkanımız Alperen Uysal ile ziyaret edip kolaylıklar diledik notunu düştü.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/tools/sitemaps/x/feed_category_news.php’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Paylaşın: